آیین تکریم و معارفه مدیر کل دفتر نماینده ولی فقیه
1399/08/27
 آیین تکریم و معارفه  مدیر کل دفتر نماینده ولی فقیه با حضور نماینده معزز ولی فقیه  و مشاوران و مدیران نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و سایر مسئولان حوزه های نمایندگی ولی فقیه در سازمان های سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس امروز سه شنبه 27 آبان ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در این مراسم از زحمات و خدمات دکتر پیمان فلسفی مدیر کل پیشین دفتر نماینده ولی فقیه تقدیر و تشکر به عمل آمد و دکتر ابراهیم الهامی تبار به عنوان سرپرست دفتر نماینده ولی فقیه معرفی شد .

حجت الاسلام و المسلمین سید رضا تقوی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در چهل و یکمین نشست مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه که به منظور برگزاری این مراسم تشکیل شد ، با بیان این که در خلقت تغییر و تحول یک اصل است و هر لحظه جهان در حال تغییر است، گفت: تغییر و تحولات در دستگاه های اجرایی امری طبیعی است و نباید مورد انتقاد قرار گیرد.

به گفته وی، اگر تغییر نباشد جهان سامان نمی یابد و علاوه بر ظاهر، باطن باطن نیز در حال تغییر است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی با اشاره به اینکه در واژه‌های محاوره‌ای تغییر با تحول همراه است، یادآور شد: هدف از تغییر، باید تحول و دگرگونی باشد؛ همچنین در انتخاب مدیران؛ آن کسی که انتخاب می‌شود باید قدرت ایجاد تحول را داشته باشد و یک قدم کار را به پیش ببرد.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تغییرها نباید جنبه احساساتی داشته باشد بلکه جنبه عقلانی باید در آن رعایت شود، تصریح کرد: در حوزه نمایندگی ولی فقیه همه باید کمک کنیم که قداست این بخش حفظ شود.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی در بخش دیگری در این نشست، گفت: به دنبال آن هستیم تا مانند رایزن نظامی، رایزن کشاورزی در سایر کشورها داشته باشیم.
تعداد مشاهده خبر293 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal